VIPROKOL – Vize - Projekce - Konstrukce

Společnost VIPROKOL je dynamicky se rozvíjející firma působící v oblasti strojírenství. Jméno VIPROKOL symbolizuje klíčové obory naší působnosti: Vizi, Projekci a Konstrukci. Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby, počínaje vývojem a zhotovením projektové dokumentace v systému CAD 3D přes výrobu prototypu až po dodání sériové produkce.

Specializujeme se převážně na konstrukci a závěsné systémy.

 

Naše nabídka v tomto odvětví obsahuje dodávky na klíč i dílčí dodávky.

 

Proč my? Flexibilita a individuální přístup

 

Od konkurence nás odlišuje ojedinělá šíře nabízeného sortimentu, poskytované služby a jejich vysoká flexibilita. VIPROKOL úzce spolupracuje s projekční kanceláří sesterské společnosti MAPI, a společně patří k předním dodavatelům služeb a sofistikovaných řešení nejen pro automobilový průmysl. Díky mnohaletým zkušenostem našich inženýrů i šíři služeb, které společně s partnery poskytujeme, dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi a respektování jeho požadavků. V důsledku toho se naše práce vyznačuje přesností a nejvyšší kvalitou. Každou zakázku posuzujeme individuálně dle nároků zákazníka, na jejichž základě kombinujeme již používané principy s novinkami technického vývoje.

 

Specializovaní odborníci a moderně vybavená pracoviště

 

Specializované pracovní týmy vedené špičkovými odborníky jsou schopny pokrýt celou škálu služeb souvisejících s plánováním, vývojem, výrobou i montáží. Spolu s našimi partnery zaměstnáváme okolo 80 zaměstnanců. V důsledku intenzivní spolupráce projekčních a výrobně-montážních sekcí je zajištěna ideální zpětná vazba a návaznost mezi teoretickým plánováním a praktickými možnostmi.

Odborní projekční inženýři a zkušené montážní skupiny mají k dispozici zázemí, které umožňuje pružně reagovat na aktuální potřeby. Jsou tak schopni pokrýt i ty nejnáročnější požadavky investorů.  

 

Výrobní kapacity

 

Výroba je zaměřena na výrobu malých i velkých ocelových konstrukcí, technologických zařízení a přípravků, palet a kovovýrobu. Výrobní prostory jsou o rozloze 3 100 m2a roční kapacita ocelové konstrukce činí cca 2 000 tun.