Malé i velké ocelové konstrukce

VIPROKOL je dlouholetým výrobcem a dodavatelem menších ocelových konstrukcí a závěsných systémů pro automobilový průmysl, své zkušenosti zúročuje ale i v jiných oblastech, včetně velkých stavebních konstrukcí.

Díky využívání moderních technologií, dobře vybaveným specializovaným pracovištím a díky zkušeným projekčním a výrobním týmům umíme pro naše zákazníky zrealizovat celou škálu projektů. Naše nabídka v odvětví ocelových konstrukcí obsahuje dodávky na klíč i dílčí dodávky, které jsou projektovány a vyráběny přímo podle potřeb investora.

 

Ocelové konstrukce od projektu po montáž

 

Stejně jako v jiných oblastech našich služeb i zde zajistíme celou paletu služeb podle Vašich potřeb. Na přání dodáme dílčí etapy vývoje a výroby, nebo se postaráme o komplexní řešení Vašeho požadavku. V takovém případě od nás můžete očekávat nejen zpracování projektové dokumentace, včetně statických výpočtů, ale i samotnou výrobu, dodávku a montáž.

Naše zkušenosti sahají od drobných výrobních přípravků a rámů přes montážní plošiny a dopravníky až po velké ocelové konstrukce, včetně konstrukce výrobních hal a jiných provozů.

 

Větší přehled o tom, co máme za sebou, můžete získat i z našich referencí.