Vývoj a výroba přípravků pro lisovny, svařovny, lakovny a strojírenské montáže

VIPROKOL vychází vstříc klientům, kteří potřebují na zakázku dodat specifické výrobní přípravky pro své provozy z oblasti lisoven, svařoven, lakoven a montáže.

Díky našim zkušenostem můžeme na základě Vašich požadavků připravit individuální řešení pro jakoukoliv oblast. Podle nároků Vašeho provozu zajistíme komplexní služby, od vývoje po výrobu, včetně zpracování projektové dokumentace v systémech CAD 3D, statických výpočtů a montáže.

 

Šíře standardní nabídky pro lisovny, svařovny, lakovny, montáže a jiné provozy

 

Naše nabídka výrobních přípravků obsahuje celou škálu výrobků z oblasti lisoven, svařoven, lakoven a montáže v oborech strojírenství. Dodáváme výrobní přípravky podle hotových výkresů, nebo navrhneme a vyvineme zcela nový speciální přípravek.

Vyrábíme i náhradní díly do jednoúčelových strojů nebo náhradní díly, které se již sériově nevyrábějí.

Kombinací zkušeností s moderní technikou a specializovanými pracovišti dokážeme Vaše projekty zrealizovat podle Vašich představ.

 

Vývoj a výroba prototypů i jejich testování

 

Kromě sériové produkce a výrobků zhotovených podle Vašich parametrů jsme se osvědčili jako vývojáři specifických prototypů pro oblast lisoven, svařoven, lakoven a montáže. Pro své zákazníky zařídíme celý proces uvedení nového výrobku, tedy včetně konstrukčního návrhu, testování prototypu, montáže a servisu.

Díky individuálnímu přístupu ke každé zakázce dokážeme nabídnout zákazníkovi přesné řešení splňující nejpřísnější požadavky.

 

Představu o našem projekčním a výrobním záběru si můžete udělat také z referencí.